Zabieg GENEO – potrójna pielęgnacja w 1 zabiegu

Zabieg Geneo, który przeprowadza każda renomowana kosmetyczka w Warszawie (lista: https://swiaturody.com/warszawa,kosmetyczka,9.html), opiera się na zastosowaniu przełomowej technologii bazującej na wrodzonych mechanizmach działających w ludzkim ciele. Dzięki temu podejściu podczas odbywania jednego zabiegu możliwe jest uzyskanie aż trzech efektów pielęgnacyjnych: złuszczenia zewnętrznej warstwy naskórka, wchłonięcia substancji aktywnych w głąb skóry oraz naturalnego dotlenienia skóry. Salon kosmetyczny posiadający w swej ofercie ten zabieg, z reguły powinien mieć dostępne jego dwie wersje: NeoRevive i NeoBright. Poza podstawowym składem (kwas hialuronowy, retinol oraz olej z owoców dzikiej róży) obecnym w obu wariantach, każdy z nich niesie ze sobą dodatkowe korzyści dla skóry klientki. Opcja NeoRevive jest ukierunkowana na odmłodzenie skóry, zawiera więc zastrzyk rybozy oraz oleju z pestek granatowca. W ich efekcie zmarszczki ulegają spłyceniu, zmniejszają się pory, a poprawia się poziom ujędrnienia i odżywienia skóry. Wariant NeoBright jest z kolei ukierunkowany na rozjaśnienie skóry przy pomocy askorbianianofosforanu (witamina C) oraz kwasu kojowego. Dzięki nim możliwe jest usunięcie przebarwień oraz wyrównanie kolorytu skóry.

Jak wygląda zabieg?

Na odpowiednio przygotowaną skórę nakłada się serum, którego specyfika wynika z wybranej opcji zabiegu. Następnie na głowicę specjalistycznego urządzenia stworzonego na potrzeby tego zabiegu nakładana jest kapsułka, która przy stykaniu się ze skórą wspomaga proces złuszczania i absorpcji składników odżywczych w głąb skóry, ale najważniejszym jej zadaniem jest umożliwienie dotlenienia skóry. Tabletka wchodzi w reakcję z serum tworząc wiele bogatych w CO2 bąbelków, które wywołują naturalny dla ludzkiego organizmu efekt Bohra. W wyniku, czego wzrasta przepływ krwi w naczyniach włosowatych, metabolizm komórkowy ulega zwiększeniu i do miejsca poddanego zabiegowi wysyłana jest krew bogata w tlen. W zasadzie natychmiast powoduje to znaczną poprawę kondycji skóry. Efekt gładszej, zdrowszej i bardziej promiennej cery jest już widoczny po pierwszym zabiegu. Jednak dla uzyskania najlepszych i bardziej długotrwałych wyników zalecane jest przeprowadzenie serii składającej się z co najmniej 4 zabiegów.

One thought on “Zabieg GENEO – potrójna pielęgnacja w 1 zabiegu

  1. Rewelacyjny zabieg! Efekt widoczny zaraz po wyjściu z salonu. Skóra jest dotleniona i głęboko nawilżona, nie potrzebny jest podkład czy puder.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *